Find results at www.hotweyered.com
Place* Name Team Year Time Pace
1 Courtney Stadter Mondovi 11 19:42.8 6:21/M
2 Lizzy Curtis Westby 9 20:35.3 6:38/M
3 Carly Borst E. C. Regis 10 20:42.7 6:41/M
4 Naomi Koch Aquinas 12 21:04.7 6:48/M
5 Alexa Myre Aquinas 9 21:09.8 6:49/M
6 Sylvia Spangler E. C. Regis 9 21:10.1 6:50/M
7 Denali Huebner Westby 12 21:23.5 6:54/M
8 Meghan Nelson Westby 12 21:42.7 7:00/M
9 Megan Johnston Fall Creek 12 21:44.8 7:01/M
10 Ava Peterson Augusta 12 21:49.9 7:02/M
11 Natalie Miller Westby 10 21:51.7 7:03/M
12 Audra Johnson Westby 12 22:02.9 7:06/M
13 Lexi Kuffel Cameron 10 22:12.3 7:10/M
14 Ava Moore E. C. Regis 11 22:23.6 7:13/M
15 Sydney Leschisin Cameron 12 22:49.0 7:22/M
16 Anna Baribeau Cameron 9 22:50.6 7:22/M
17 Andrea Hornby Chippewa Valley Lig 10 22:50.8 7:22/M
18 Lily Miller Black River Falls 10 22:51.1 7:22/M
19 Evelyn Bergeron Fall Creek 11 22:55.1 7:24/M
20 Violet Roen E. C. Regis 9 23:12.2 7:29/M
21 Beth Boone Augusta 12 23:21.1 7:32/M
22 Aubrey Jothen Westby 12 23:33.7 7:36/M
23 Chloe Wall Cameron 11 23:42.4 7:39/M
24 Maddie Severt Cameron 10 23:45.7 7:40/M
25 Paige Aldrich Fall Creek 9 23:49.3 7:41/M
26 Brynn Clemons Fall Creek 10 23:50.1 7:41/M
27 Maria Schwinn Aquinas 12 23:52.6 7:42/M
28 Laura Schaller E. C. Immanuel Luth 11 23:56.0 7:43/M
29 Alyssa Kuffel Cameron 12 24:09.7 7:47/M
30 Montana Lindahl Westby 12 24:19.8 7:51/M
31 Sara Gyllander Aquinas 12 24:20.8 7:51/M
32 Jerri Mackey Augusta 10 24:21.0 7:51/M
33 Christie Abbe C. F. McDonell 12 24:32.0 7:55/M
34 Bella Timm Aquinas 12 24:40.9 7:57/M
35 Rachel Gagermeier Aquinas 10 24:49.0 8:00/M
36 Olivia Heidtke C. F. McDonell 10 24:49.3 8:00/M
37 Gretta Gyllander Aquinas 12 24:54.3 8:02/M
38 Katie Kloke E. C. Immanuel Luth 9 25:00.0 8:04/M
39 Cora Peterson Fall Creek 10 25:04.5 8:05/M
40 Aysia Rutherford Chippewa Valley Lig 10 25:07.6 8:06/M
41 Autumn Randall Augusta 12 25:40.7 8:17/M
42 Hailey Hince Cameron 9 25:43.5 8:18/M
43 Avery Pladsen Chippewa Valley Lig 10 25:47.2 8:19/M
44 Roella Weiss Augusta 10 25:59.3 8:23/M
45 Sophia Schultz Fall Creek 10 26:02.6 8:24/M
46 Kendra Olson Augusta 12 26:34.7 8:34/M
47 Amber Lund Mondovi 10 26:36.8 8:35/M
48 Ava Radtke Chippewa Valley Lig 9 26:38.8 8:35/M
49 CC Hanson Augusta 11 26:49.4 8:39/M
50 Reese Barfknecht Chippewa Valley Lig 9 26:53.7 8:40/M
51 Megan Hanson C. F. McDonell 12 27:25.3 8:51/M
52 Alyssa Burmesch Osseo-Fairchild 9 28:18.2 9:08/M
53 Indigo Dillaman Chippewa Valley Lig 9 28:23.3 9:09/M
54 Aubrey Schmidt Osseo-Fairchild 12 28:27.4 9:11/M
55 Julia Moats Mondovi 12 29:46.1 9:36/M
56 Gretta Sokup C. F. McDonell 11 30:48.8 9:56/M
57 Maria Herron C. F. McDonell 11 31:07.4 10:02/M
58 Emilee Bauer Osseo-Fairchild 12 36:18.7 11:43/M
*Overall place among females only