Find results at www.hotweyered.com
Place Name Team Year Time Pace
1 Eydie Myers E.C. Regis 12 20:47.0 6:42/M
2 Rebecca Hornby Chippewa Valley Lig 12 21:06.5 6:48/M
3 Janelle Schesel Stanley-Boyd 11 21:46.0 7:01/M
4 Carly Borst E.C. Regis 9 21:56.0 7:05/M
5 Ella Heidmann Stratford 11 22:19.4 7:12/M
6 Kayla Casperson Stratford 9 22:27.4 7:15/M
7 Breleigh Skaya Stratford 9 22:33.7 7:16/M
8 Hailey Talley E.C. Regis 12 22:42.9 7:19/M
9 Lydia Golbach Stratford 12 23:08.0 7:28/M
10 Laura Schaller E. C. Immanuel 10 23:10.4 7:28/M
11 Anabel Howie Eleva-Strum 10 23:25.9 7:33/M
12 Sarah Zuelke Stratford 12 23:42.6 7:39/M
13 Katie Kent Fall Creek 12 23:49.0 7:41/M
14 Faustina Thomas Neillsville-Granton 9 23:57.9 7:44/M
15 Kressa Wenzel Stratford 10 24:03.3 7:45/M
16 Evelyn Bergeron Fall Creek 10 24:03.8 7:45/M
17 Christie Abbe C. F. McDonell 11 24:13.7 7:49/M
18 Andrea Hornby Chippewa Valley Lig 9 24:17.6 7:50/M
19 Jordyn Briggs Black River Falls 12 24:57.1 8:03/M
20 Cora Peterson Fall Creek 9 25:04.2 8:05/M
21 Lily Miller Black River Falls 9 25:14.9 8:08/M
22 Eva Bushman C. F. McDonell 11 25:15.1 8:09/M
23 Mia Weggen Cadott 9 25:19.4 8:10/M
24 Adyson Gustafson Stanley-Boyd 9 25:21.3 8:11/M
25 Lucy Lindeman Cadott 11 25:35.2 8:15/M
26 Rheanna Hopkins Bruce 11 25:38.4 8:16/M
27 Carly Varvra Holcombe 12 25:40.3 8:17/M
28 Zoey Kemmitz Bruce 9 25:43.8 8:18/M
29 Rebekah Krenz Chippewa Valley Lig 10 25:48.3 8:19/M
30 Jaycee Stephens Cadott 10 25:50.0 8:20/M
31 Aubrey Sampson Bruce 9 25:51.2 8:20/M
32 Madie Olson E.C. Regis 12 26:02.6 8:24/M
33 Lylian Anderson Fall Creek 10 26:07.3 8:25/M
34 Sophia Schultz Fall Creek 10 26:11.5 8:27/M
35 Aysia Rutherford Chippewa Valley Lig 9 26:23.1 8:31/M
36 Avery Pladsen Chippewa Valley Lig 9 26:25.3 8:31/M
37 Abigail Stangl Fall Creek 9 26:53.8 8:40/M
38 Cecilia DeFoe Stratford 12 27:06.4 8:45/M
39 Mallory Kyes Cadott 12 27:29.3 8:52/M
40 Lily Radant E.C. Regis 12 27:38.5 8:55/M
41 Olivia Piskow Neillsville-Granton 11 27:45.5 8:57/M
42 Lexie Christopherson Stratford 11 27:59.9 9:02/M
43 Dolorosa Thomas Neillsville-Granton 12 28:09.5 9:05/M
44 Viktoriia Kuchma 11 28:15.8 9:07/M
45 Haley Woodford Stratford 9 28:39.7 9:15/M
46 Mozelle Walthers Cadott 9 28:41.4 9:15/M
47 Gretta Sokup C. F. McDonell 10 28:55.9 9:20/M
48 Olivia Clark C. F. McDonell 10 29:06.5 9:23/M
49 Ella Luettgerodt Bruce 11 29:16.8 9:26/M
50 Lila Baker Bruce 10 29:23.2 9:29/M
51 Addison Anderson-Ruskin Neillsville-Granton 10 30:15.0 9:45/M
52 Abby Schoessow Neillsville-Granton 10 30:23.9 9:48/M
53 Sella Anderson Neillsville-Granton 10 30:47.1 9:56/M
54 Maria Herron C. F. McDonell 10 30:49.4 9:56/M
55 Ava Black Chippewa Valley Lig 12 31:28.0 10:09/M
56 Alisa Srathongyod C. F. McDonell 12 33:22.2 10:46/M
57 Emily Gehrkes Eleva-Strum 12 33:34.3 10:50/M
58 Amalia Dyar Eleva-Strum 9 33:34.7 10:50/M